Grandpashabet Ödeme Yöntemleri

Casino ve spor oyunları denildiği zaman akla gelen ilk işletmelerden birisi olan Grandpashabet, para çekim konusunda sektörün en iyi ofislerinden birisidir. Grandpashabet ödeme yöntemleri bu anlamda farklılık arz eder ve aynı zamanda her daim güvenilirdir.

Grandpashabet Ödemede Dikkat Edilecekler

  • Her zaman kabul edilmiş olan yöntemlerin içinden bir seçim yapılmalıdır.
  • Online yöntemlerin kullanımı konusunda sorun yaşamamak için özel alandaki yerlerin doldurulması lazım.
  • Yanlış bilgi verilmesi halinde doğacak durumlardan ofisin hiçbir sorumluluğu yoktur.
  • İki değişik çekim limiti mevcuttur. Bunlardan birisi 100 TL iken diğeri ise 200 TL olarak karşımıza çıkar.
  • Belge vermek sürecin bir parçası olarak dikkat çeker.
grandpashabet slot salonu 1024x503 - Grandpashabet Ödeme Yöntemleri

Grandpashabet Banka Havalesi ile Ödeme

Grandpashabet ödeme yöntemleri arasında öne çıkan sistemlerin başında banka havalesi geliyor. Türk bankalarının önemli bir kısmının tercih edilmesi noktasında sorun yoktur. Siteye giriş sonrasında bu yöntem seçilmelidir. Sizi daha sonra yeni bir sayfa karşılar. Banka adı, isim, soyadı, banka hesap numarası ve çekim miktarı gibi bölümlerin doldurulması gerekmekte. 200 TL ve üzeri olacak şekilde işlem yapılır. Bu da paranın sorunsuz bir biçimde çekimi demektir.

Grandpashabet Papara ile Ödeme

Papara ile ödeme almak çok kolaydır. Yine Grandpashabet sitesinin web alanı kullanılır. Daha önceden almış olduğunuz Papara hesap numarasını hiçbir sorun olmadan girmeniz gerekmekte. Aynı zamanda hem soyadının hem de ismin talep edildiğini görmekteyiz. Bütün bunların sonunda bir de miktar girilir. Yüksek olmamasıyla dikkat çeker ve sadece 100 TL’dir.

Grandpashabet Bitcoin ile Ödeme

Bitcoin, kabul edilmiş çok gelişmiş bir sistem olarak dikkat çeker. Cüzdan kodunu sizlere ofis sunar. Talebin bu anlamda resmi siteden oluşturulması gerekmekte. Bu işlemin yapılmasının ardından artık sıradaki işlem kodun girilmesi ve minimum 100 TL olacak şekilde çekimin tamamlanmasıdır.

Grandpashabet Kredi Kartı ile Ödeme

Grandpashabet ödeme yöntemleri arasında, kredi kartı da mevcuttur. Yine miktarın aynı olduğunu görmekteyiz. Hem kredi kartının bilgilerini hem kimlik verilerini gösterilen alana girerek bunu onaylamak yeterlidir.

Bir cevap yazın