Grandpashabet Para Yatırma

Grandpashabet para yatırma hususunda farklı birçok opsiyonu sorunsuz bir biçimde sunuyor. Oyun katılımını yapabilmek için aktarımın gerçekleştirilmesi lazım. Minimum olarak tanımlanmış meblağlar bu noktada referans noktasıdır. Belge vermeye gerek kalmadan süreç sona erer.

Grandpashabet Kredi Kartı ile Para Yatırma

Kredi kartı, aktarım için kullanılan bir diğer yöntem olarak dikkat çekmekte. Bunun adınıza kayıtlı olmaması halinde işlemi gerçekleştirmek söz konusu değildir. Grandpashabet resmi sitesine erişim sonrasında bu sistemi seçerek devam etmelisiniz.

Bunun ardından karşınıza doldurulacak olan yerler çıkar. Bunların içinde isim, kart numarası, CVV kodu, soyadı, son kullanma tarihi söz konusudur. Grandpashabet kredi kartı yatırımı minimum 250 TL üzerinden olmaktadır.

Grandpashabet Papara ile Para Yatırma

Grandpashabet para yatırma Papara ile şu kurallara göre tamamlanır;

  • Papara sitesinde online olunmasının ardından Grandpashabet işletmesinin hesap numarasının yazılması lazım.
  • Kendi kimlik bilgilerinizi eklemeyi unutmayın.
  • Bu sistem üzerinden minimum aktarım miktarı 20 TL’dir.
  • İşlemler anında tamamlanır.
grandpashabet canli casino 1024x502 - Grandpashabet Para Yatırma

Grandpashabet Cepbank ile Para Yatırma

Cepbank aktarım sistemleri içinde dikkat çeker. Mobil sistem hem IOS hem de Android üzerinden kullanılır. Bilgilerin yazılmasının ardından banka size tek kullanımlı bir kod yollar. Grandpashabet sitesine erişim sağlayıp bu sistemi seçtikten sonra ilgili kodu girmelisiniz. Minimum yatırım miktarı ise sadece 20 TL olmasıyla dikkat çeker.

Grandpashabet Hızlı Havale ile Para Yatırma

Hızlı havale en fazla kullanılan yöntemlerin içinde bulunuyor. Grandpashabet sitesinden işlemler yapılır. Miktarın alt limiti 100 TL’dir. Seçimin sonrasında sistem hemen site ile banka sayfası arasında bir bağlantı kurar. İstenen tüm bilgilerin hiçbir hata olmadan yazılması ve onaylanması sonrasında para da hesaba geçmiş olacaktır.

Grandpashabet QR Kod ile Para Yatırma

Grandpashabet para yatırma QR kod ile çok basittir.  Mobil programın resmi banka sitesinden indirilmesi lazım. Bunu sağladıktan sonra 20 TL minimum olacak şekilde yatırım yapılır. Grandpashabet web alanında size sunulan QR kodun okutulması yeterli bir işlemdir. Hem güvenli hem de çok fazla zaman almayan bir metot olarak karşımıza çıkar.

Bir cevap yazın